СТРУКТУРА 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
ПАМ'ЯТАЄМО ЗНАМЕННІ ДАТИ НАШОЇ ДЕРЖАВИ
Чи заєте ви , що :
-Перші Олімпійські ігри відбулися у стародавній Греції ще у 776 році до н.е. Біг був єдиним олімпійським змаганням.Чемпіоном став пекар, на ім'я Кореб, який виграв забіг на 190 метрів.
-Стародавніх атлетів нагороджували оливковими вінками, гілками та маслом.
-Протягом перших 13 олімпіад біг залишався єдиним змаганням. Згодом до бігу додалися п'ятиборство, що включало біг, стрибки в довжину, метання диску та спису і боротьбу, згодом кулачний бій, а ще згодом заїзди на колісницях.
-На стародавніх Олімпійських іграх зародився суворий вид боротьби Панкратіон, у якому було лише два правила: не видряпувати супротивникові очі та не кусатися.
-Платон був не лише філософом, але й олімпійським чемпіоном. Він двічі виграв змагання з панкратіону.
-Під час Олімпійських ігор, заборонялося вести будь-які бойові дії, адже вони були визначним релігійним святом, що входили до Панелінських ігор.
-Жінкам заборонялося не лише брати участь в Олімпійських змаганнях, але, взагалі, відвідувати Олімпіаду .Але згодом вирішили проводити спеціальні жіночі спортивні ігри.
-За порушення правил, суддям дозволялося бити порушника палицею.
-У 394 р.н.е. імператор Римської імперії Феодосій І заборонив проведення Олімпійських ігор, як язичницьке свято. Олімпійські ігри відродилися лише через 15 століть.
-Найбільш тривалою Олімпіадою стали ігри у Лондоні 1908 року. Вони тривали більше 6 місяців.
-Наймолодшим спортсменом і призером за всю історію Олімпійських ігор був грек Дімітріос Лундрас, що в свої 10 років виборов бронзу, в змаганнях з гімнастики, на перших іграх сучасності в Афінах.
-Найвиснажливішим змаганням перших олімпіад стала 12 годинна велосипедна гонка в Афінах 1896 року.Заїзд тривав 12 годин, а до фінішу змогли доїхати лише 2 учасники.
Багато іншої і цікавої інформації черпають діти під час проведення тижня спорту.
-діти – сироти,
-діти з малозабезпечених сімей,
-діти , учасників АТО.
Відповідальність за порядком і звітністю харчування
покладається на вчителя початкових класів Войтович Г.М.
ОБІД ПІД ЧАС ЕКСКУРСІЇ
ЧЕРПАЄМО ЗНАННЯ. ВІДКРИВАЄМО НОВІ СТОРІНКИ. НАВЧАЄМОСЬ НАВЧАТИСЯ. МІСЯЧНИК ,,УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ,,.БЕЗПЕЧНА ДОРОГА ДОДОМУ
Проведено бесіди, години спілкування, інструктажі щодо безпеки життєдіяльності учасників
освітнього процесу. Контроль за виконанням наказу покладено на голову ПК
КІНДРАТ О.М.
Проведено нараду та видано наказ про заборону збору коштів з батьків та учнів школи.
Відкрито короткотривалу
групу для підготовки дітей 5-річного віку до школи. Підготовку буде проводити вчитель
початкових клаcів Мицько Р.Т.., яка у 2021 році буде працювати у 1 класі НУШ.
З учасниками освітнього процесу проведено бесіди, години спілкування, тренінги ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД УЧНІВ.
До закладу освіти запрошено освітнього психолога Дмитришин Ольгу, яка провела із школярами тренінг ,,СТОП! БУЛІНГ!,,
ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИЙ УРОК ,,ГІДНІСТЬ –ЦЕ…,,
МИ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Усі повинні пам'ятати, що здоров'я - основна складова успішного майбутнього. Здоров'я закладається при народженні дитини та укріплюється протягом усього життя. Здоровий організм у тієї людини . яка веде здоровий спосіб життя. Здоровий спосіб життя - це система поведінки людей, яка направлена на постійне фізичне вдосконалення, культуру харчування і взаємних стосунків, повноцінного сімейного життя, високу творчу активність, високоморальне відношення до навколишнього середовища, людей і самих себе.
ПРАВИЛА ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ :
1.Запрограмувати себе на ведення здорового способу життя, виявити бажання бути здоровим.
2.Відмовитися від шкідливих звичок (алкоголю, паління, наркотиків..)
3.Дотримуватися правил особистої і суспільної гігієни, прагнути до чистоти та охайності.
4.Навчитися правильно та ефективно поєднувати працю та відпочинок, використовувати скарби ПРИРОДИ -сонце, повітря, воду.
5.Навчитися раціонально харчуватися, виходячи з умов нашого життя та особливостей української національної кухні.
6.З повагою та любов'ю відноситись до засобів фізичної культури- правильне регулювання необхідного обсягу фізичного навантаження.
ЩО МИ П'ЄМО? ГАЗОВАНІ НАПОЇ:
Кока-кола з успіхом замінює побутову хімію. Історія кока-коли стверджує, що у багатьох штатах США поліція завжди має у патрульній машині 2 галони коли , щоб змивати кров з шосе після аварії. Дистриб'ютери кока-коли вже 20 років використовують її для очистки моторів своїх вантажівок.
Щоб зменшити шкоду від будь-якого газованого напою необхідно дотримуватися простих правил:
1.Пийте його охолодженим. Руйнування емалі зубів залежить від температури напою. Пийте через соломинку, щоб запобігти контакту з банкою.
2.Обмежтесь однією склянкою 1-2 рази на тиждень.
3.Не давайте газовані напої дітям до 3 років.
ЩО МИ ЇМО?
Смакові якості чипсів та сухариків досягаються шляхом додавання до них ароматизаторів (хоча їх називають спеціями) ,тому існує велика кількість різноманітних сухариків та чипсів.
Існують вони з натуральним смаком, але за статистикою діти вживають чипси та сухарики з наповнювачами сиром, ікрою, сметаною.
Регулярне, збалансоване харчування та вживання овочів , фруктів, зелені буде сприяти здоров'ю.
ЗА СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ЖИТТЯ ТРЕБА БОРОТИСЯ! ЗДОРОВ'Я УСІМ ТА ДОВГОЛІТТЯ!!!
У класах провели години спілкування, бесіди, вікторини, диспути, усні журнали про здоровий спосіб життя.
ДІТЯМ ПРО АНДРЕЯ ШЕПТИЦЬКОГО
Єпископ, релігійний та національний діяч, меценат, духовний батько українського народу - ці та багато інших титулів, які можна ще довго перечислювати , вказують на жертовне і рівне служіння , яке впродовж свого життя звершив митрополит Андрей Шептицький для українського народу. Посвятивши своє життя Богові, митрополит Андрей Шептицький не обмежувався працею на духовній ниві, але цілковито посвятив себе служінню українському народу.
Своєю працею митрополит Андрей намагався допомогти усім, однак особливу турботу і увагу приділяв опіці і вихованню дітей та молоді, котрі завдяки його увазі зростали свідомими українцями. Цим ВІН зробив великий внесок у становлення та побудову української держави. Митрополит Андрей Шептицький навчав: ,,Найважливіша справа для Церкви, народу й родин - аби діти були добре виховані''. Ці слова і стали однією з найголовніших цілей його життя. Опіка і виховання підростаючого покоління виразно проявляються у його життєвому шляху і навчанні.
Про цю велику ЛЮДИНУ розповідаємо дітям у школі, перечитуємо його повчання, переглядаємо фільми, проводимо уроки та години спілкування.
Перенесення в порядку та на умовах
визначених законодавством:
- робочий день з понеділка 30
грудня на суботу 21 грудня,
-з вівторка 31 грудня на суботу
28 грудня у 2020 році.
УКРАЇНА КОЛЯДУЄ, КОЛЯДУЄ ВСЯ ЗЕМЛЯ, КОЛЯДУЄ НАША ШКІЛЬНА РОДИНА .РІЗДВЯНА ВИСТАВКА
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ДЕНЬ
З метою поглиблення знань учнів
про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення зі ст.20
Конституції України, виховання патріотичних почуттів та поваги до державної
атрибутики, виявлення інтерес.у до вивчення історії розвитку України проведено єдину інформаційну годину ,,НАЦІОНАЛЬНА
ЄДНІСТЬ –ЗАПОРУКА ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ,,
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ
Читаємо Шевченка, співаємо Шевченка, вивчаємо Шевченка, малюємо Шевченка.
Кожного року відзначаємо День народження українського письменника, класика української літератури, художника. Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що Шевченко , як і ота трагічна новоявлена хрещатицька Небесна Сотня сучасних юних героїв гордої і незламної країни, полегла на Майдані Незалежності , живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами. Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Він сьогодні , як ніколи , органічно злився зі своїм великим , нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі, підсвідомо і свідомо через уста кожного із мучеників нації незалежно від віку промовляє до кривдників:
не втечете і не сховаєтеся...
Шевченкове життя - символ тернистого шляху боротьби за свободу. Воно постало перед українцями живим прикладом того, як можна крок за кроком звільнятися з полону пригніченості, зневіри. Минають роки, століття, а гострота і сила Шевченкового слова живе.
У березні місяці проведені уроки, вікторини, усні журнали і конференції, учнівські проекти - дослідження, на яких знайомилися з новим Шевченком.

31 серпня у закладі освіти відбулося засідання педагогічної ради за участю начальника відділу моніторингу та позапланового контролю Державної служби якості освіти у Львівській області ТАРАСА ІЛЕЧКА. Тарас Ігорович ознайомив колектив з умовами та метою позапланового інституційного аудиту, дав хороші настанови і поради. Також педагоги активного обговорювали і аналізували свою роботу за минулий рік, затверджували план заходів на новий 2021-2022 н.р.
Немає коментарів:
Дописати коментар