Звітність

 

 

                                                            Протокол

загальних зборів Нижньобілківської ЗОШ III ступенів

від 18 червня 2019 року

Присутні :

                     12 -вчителі , 5- працівники школи, 42 – батьки, 10 – батьківський

                      комітет, депутати сільської ради Якимович Марян , Бурак Роман  ,

                      Грудень Андрій, отець Дмитро

                                               Порядок   денний:

1.Звіт керівника школи перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю села.

2.Оцінка діяльності.

                Ривак Г.І.Звіт керівника школи про свою діяльність перед педагогіч-

                ним колективом, батьками та громадськістю села.

               У виступі директор школи зупинилася на таких питаннях:

1.Ознайомлення присутніх з проблемою, над якою працював колектив школи протягом року та шляхами її реалізації , дала повну характеристику педагогічних працівників , їх досягнення та недоліки, співпрацю вчителів з учнями , батьками та громадою села.

2.Створення умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти ( постійна робота колективу над самоосвітою, проходження перекваліфікації, оптимізація навчального процесу, пошуки та впровадження нових форм і методів виховної роботи, створення на кожному уроці умов для загального розвитку дитини, кожен урок творчий…)

3.Охоплення навчанням дітей шкільного віку ( навчанням охоплені всі діти шкільного віку від 6 до 15 років, закріплені за школою) , індивідуальний та диференційований підхід до викладання предметів ( впровадження інноваційних  та інтерактивних технологій на кожному занятті, розроблення рівневих завдань, використання нових підручників …)

4.Щорічне розроблення  і використання у роботі заходів по збереженню та зміцненню здоров’я учнів та педпрацівників , техперсоналу школи ,  дотримання  вимог охорони дитинства , ТБ , санітарно-гігієнічних норм (поновлення пожежного щита, придбання нових вогнегасників, виготовлення стендів, проведення  необхідних інструктажів  з учнями, вчителями , працівниками школи, бесіди, практичні заняття, чергування, дотримання всіх правил ).

5.Моральне стимулювання учнів і педпрацівників , організація їх відпочинку та оздоровлення ( щорічно організовується ЛОТ -англомовний, цікавий відпочинок на канікулах, поїздки-відпочинки в театр, цирк, ліс, премії для вчителів, нагородження художньою літературою школярів, шкільні свята-концерти).

6.Вживання профілактичних заходів щодо  попередження дитячого травматизму (практичні заняття-тренінги під час навчального процесу і перед виходом на канікули з демонструванням надання першої допомоги у полі, лісі, на річці , на вулиці), відкриті показові уроки з охорони здоров’я, виховні години та години класних керівників , систематичні бесіди перед проведенням практичних та лабораторних робіт , екскурсій, прогулянки-практикуми, ігри-заліки ,,Увага! Діти на дорозі! ,” ,, Користь від вогню та біда,” , ,,У лісі, на водоймах, під час грози! ,” демонстрація фільмів, обговорення книг, написання диктантів, переказів та творів на дану тематику, участь у конкурсах малюнків).

7.Забезпечення учнів гарячим харчуванням (модульне харчування шляхом підвозу дітей до Миклашівського НВК (їдальні), своєчасне (2 рази на рік ) медичне обслуговування в місцевій амбулаторії, 9 клас – у районній поліклініці, обов’язковий медичний допуск до роботи всіх працівників школи (1 раз на рік).

8 .Рівень знань та працевлаштування випускників школи   ( високий рівень -10 %, достатній рівень – 40 %, середній рівень -50 %, 0 – початковий рівень знань; навчання випускників школи у ВНЗ -60%, коледжах -40%).

9.Врахування побажань батьків у виборі варіативності навчання (факультативні заняття вибираються за побажань батьків, згідно поданих заяв).

10 Залучення всього учнівського колективу та батьків у проведенні у школі нетрадиційних батьківських зборів, цікавих свят, різноманітної навчально-виховної роботи (батьківські збори за круглим столом ,, Я і моя сім’я,” ,,Як навчається моя дитина ,” ,,Учень, учитель, батько”,День української вишиванки,вишивки моєї  матусі, вмілі руки дідуся, сам удома,  Свято козачат, Свято матері, Прийом у козачата, Різдвяні посівання, конкурси, виставки робіт учнів, батьків, вчителів..)

11.Співпраця з батьками та громадськістю , залучення їх у допомозі школі (підключення інтернету,  капітальний ремонт фасаду школи, встановлення огорожі, облаштування стадіону,ремонт підвального приміщення, придбання Миколаївських подарунків, нагороди для відмінників навчання, ремонт класних кімнат та коридорів,  (Ролько О.В, Буряк Р.Я., Грудень А.Б., Свистович Б.І.)

12.Також у звіті були вказані проблеми, які потребують вирішення:

-відсутність комп’ютерного класу(ПРИМІЩЕННЯ);

-облаштування класу трудового навчання;

-ремонт підлоги у коридорах та класах;

-створення дитячого майданчику,

-капітальний ремонт стелі  другого поверху;

-придбання мультимедійної дошки,

-придбання телевізора та музичної техніки.

Планується протягом канікул обсяг робіт:

-підшивка даху,

-оздоблення фундаменту будівлі школи,

-вистелення бруківки,

--побілка усіх класних кімнат та коридорів,

-фарбування підлог,

-утеплення вхідних дверей.

Виступили:

                     Голова профспілки –       Войтович Г.М., заступник голови     батьківського комітету Базиляк І.Р, депутат сільської ради Буряк Р.Я., багатодітна мати Шеремета Г.С.,житель села Гунько В.М., вчитель-пенсіонер Кузик Я.І.

Виступаючі відмітили плідну роботу директора школи, старанність, дисциплінованість та відповідальність у всіх ділянках роботи.

Ухвалили:

                  1. Роботу директора школи вважати задовільною.

 

Секретар                                                    Трошина Л.М.



Звіт керівника Нижньобілківського ЗЗСО І-ІІ ступенів за 2019-2020 навчальний рік перед педагогічним колективом, батьками та громадськістю

 

                  Роботу школи організовано відповідно до Державної програми ,,Освіта України..,, Законів України ,, Про освіту,, , ,,Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої  та дошкільної освіти,, , ,,Концепції загальної середньої освіти,, , Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, законодавством України, іншими нормативними і законодавчими актами органів влади, що регламентують роботу керівника ЗНЗ.

                  Важливе питання – забезпеченість обов’язковою середньою освітою, яке адміністрація школи постійно чітко контролює.

                 У закладі працює 12 педагогів та 6 технічних працівників. Усі основні працівники. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 педагогів, І кваліфікаційну категорію -2, ІІ кваліфікаційну категорію-2, спеціаліст -1, 9 тарифний розряд мають 3 педагогів. Належна увага керівництвом школи приділяється атестації педпрацівників, що дає змогу виявити їхню професійну підготовку, фаховий рівень, відповідність займаній посаді. Атестація проводиться відповідно до Закону України ,, Про освіту,, (ст..54). Вся робота школи з атестації здійснюється на основі комплексної оцінки рівня кваліфікації та педагогічної майстерності вчителів шляхом проведення контрольних робіт, відвідування уроків, позакласних виховних заходів, здійснення аналізу освітнього  процесу в школі з урахуванням батьків, учнів.

            У ході атестації проведено творчі звіти вчителів, які дають можливість простежити роботу учителів у міжатестаційний період.

            Успішно пройшли атестацію онлайн у 2020 році 4 педпрацівників.  За результатами атестації підтверджено вищу кв.категорію Мельник Н.Г., підтверджено І кв.категорію Чемодановій М.Р., присвоєно І кв. категорію Кіндрат О.М., ІІ кв.категорію Берко Х.П. Проходять курси підвищення кваліфікації Ривак Г.І. та Ковальчук Б.Б.

                 У закладі навчалося 62 учнів, 26 учні початкової школи, 36- основної. Випущено з 9 класу 10 учнів, зараховано у 1 клас -5 дітей шестирічного віку. Всього  8 класів. Один клас охоплений індивідуальним навчанням.

                 Всі діти шкільного віку, які проживають на території сіл Нижня Білка та Сухоріччя та закріплені за школою, охоплені навчанням.  Аналіз відвіданих уроків  та підбиття підсумків успішності показав, що загальний рівень навчальних досягнень учнів за 2019-2020 н.р. у порівнянні з минулим роком  покращився . Процент оцінок початкового рівня -0%, 30 % середнього рівня , 40% –достатнього, 30% вищого.

            Діти успішно закінчили навчання дистанційно і переведені до наступних класів. Учні 4 класу  та 9 класів звільнені від  ДПА у зв’язку з епідеміологічною ситуацією і переведені до наступного класу.

                       Відмінно закінчили навчальний рік 5 учнів ( у минулому році  4 ).

           З вересня місяця у школі організовано харчування учнів школи. Безкоштовним харчуванням охоплені учні пільгових категорій : малозабезпечених сімей та діти учасників АТО (8 учнів) .

            Щорічно школярі протягом серпня місяця проходять медичний огляд у Верхньобілківській поліклініці сімейного типу, а працівники школи у районній поліклініці. Крім того протягом року частими гостями школи є медпрацівники, які проводять профілактичні обстеження та бесіди.

          Важливе місце приділяється роботі щодо захисту, збереження та зміцнення здоров’я учасників навчально-виховного процесу. Постійно проводяться на цю тематику бесіди, години спілкування, усні журнали, практичні заняття надання першої допомоги, тренінги, зустрічі, перегляди фільмів . Частими гостями у школі є медичні працівники, які розповідають як вберегти себе від найпоширеніших хворіб. Цьогоріч запрошені у школу представники української поліції. Вони наголосили на тому, що кожен громадянин держави повинен бути законопослушним громадянином і  дотримуватись Конституції України, про порушення Законодавства і його наслідки. Цікавою була зустріч з психологом і проведеним тренінгом ,,Стоп . Булінг!,,.У листопаді місяці класні керівники проводять місячник права, переглядають з учнями фільми, обговорюють книги , випадки і з життя, які носять повчальний характер. Проводяться виставки дитячих малюнків: ,,Молодь за безпеку на дорозі!,, , ,,Увага !Діти на дорозі!,, , ,,Травматизм,,  та б.і.

           Велика проводиться методична робота колективу. У закладі працює методоб’єднання учителів початкових класів та гуманітарного циклу, учителів природничо-математичного  та естетичного циклу, методоб’єднання класних керівників, психолого-педагогічні семінари, проводяться виробничі наради, педагогічні ради, батьківські збори , навчання з молодими учителями, дні відкритих дверей. На  таких засіданнях педагоги діляться досвідом роботи, труднощами та успіхами, проводять відкриті уроки та виховні години. Змістовно і цікаво проведені уроки доброти на базі Львівської наукової бібліотеки та майстер клас з бісероплетіння (педагог-організатор Ковальчук Б.Б.), урок – зустріч з найстаршою корінною жителькою села(вчитель історії Чемоданова М.Р., майстер клас з трудового навчання(вчитель початкових класів Берко Х.П.) та ін. На педагогічних радах обговорюються теми нових методик і форм навчання, досягнення успіхів , умови покращення успішності, робота з обдарованими дітьми, роль педагога у вихованні дитини та ін.Таких педрад проведено 5. Інші 5 - про перевід та нагороджнення учнів, випуск із школи. На початку і у кінці кожного семестру проходять дні відкритих дверей для батьків. Ефективно і організовано у навчально-виховному процесі впроваджувались інформаційні технології на основі оптимального використання можливостей компютерної техніки та мережі інтернет. Особливо наполегливо працювали у період березня – травня, щоб виконати навчальну програму, зацікавити і охопити дистанційним навчанням усіх учнів. Педагоги шукали і використовували у роботі спілкування у вайбер групах, месенджер групах, використовували освітні платформи ,,На урок,, , ,, Всеосвіта,, та ін.

         Часто нетрадиційно проходять батьківські збори. Це зустрічі, тренінги, навчання, анкетування, розмови за круглим столом : ,, Як  добре я знаю свою дитину,, , ,,Учитель , учень, батько,, , ,,Щоб бути щасливим,, та ін. Після зборів учні демонструють підготовлений захід.

            Велика виховна робота проводиться із школярами у післяурочний час педагогом-організатором. Це свята:

-Прийом у козачата

-Козацькі забави

-Голодомор

-Революція Гідності

-Україна колядує

-Свято Миколая

-Різдвяні посівання

-Шевченківське свято

-Свято Матері

-Свято вишиванки.

          Не менш цікаво проходили майстер класи онлайн по виготовленні захисної маски, розмальовка писанки, виготовлення паперової вишиванки, читання віршів напамять, побажання для матусь , свято Вишиванки та Останнього дзвоника.

           Щотижня у пятницю проводиться загальношкільна лінійка на тему ,,Підсумок за тиждень. План роботи на наступний тиждень. Політінформація.,,

          Один раз на місяць оригінально проводились предметні тижні, свята.

          Ефективно і організовано у навчально-виховному процесі впроваджувались інформаційні технології на основі оптимального використання можливостей компютерної техніки та мережі Інтернет. На кожному уроці вчителі намагалися створювати всі умови для розвитку здібностей, творчості, мислення.

      Щотижня о 15 .00 проводилась нарада при директорові для педпрацівників, 1 раз на місяць для усіх працівників школи.

        У цьому році вивчалось питання відвідування учнями школи. Класні керівники контролювали пропуски, а також проводились виховні бесіди з цього питання.

        Важливу роль в досягненні позитивних результатів навчання відіграє та атмосфера і середовище, в якому перебувають діти. В цьому не останню роль відіграє комфортність навчального закладу, для покращення якої довелося прикласти певні зусилля.

         Значне місце займала пропаганда педагогічних знань серед батьків.  Добре налаштована робота батьківського комітету.

        При підтримці батьків вирішили чимало господарських проблем:

-ремонт котлів,

-чистка криниці,

-побілка класних кімнат,

-фарбування підлоги, парт,

-встановлення підвіконників,

Встановлення вагонки.

         При фінансуванні відділу освіти придбано:

-парти і стільці для першокласників

-компютер , принтер і ламінатор

-підручники

-ігровий і дидактичний матеріал

-класні дошки

-учительський стіл

-глибинний насос.

При фінансовій підтримці депутатів сільської ради :

-облаштовано шкільне подвіря бруківкою

-закуплено пісок і щебінь.

       Проте у закладі є ряд проблем, які потребують вирішення :

-придбання компютерів у кожен клас

-придбання мультимедійної дошки

-ремонт стелі ІІ поверху

-обробка горища

-заміри ізоляції

-встановлення протипожежних дверей

-заміна внутрішніх та зовнішніх дверей

-добудова спортзалу , кімнати трудового навчання та класної кімнати.


Постанова

загальних зборів трудового колективу школи

Заслухавши та обговоривши звіт директора  школи за 2018-2019 н.р. збори постановили:

1.Роботу директора Ривак Г.І. визнати задовільною.


Голова зборів                       Мельник Н.Г.

Секретар                                Палюх О.


Протокол

загальних зборів трудового колективу за участю батьківського

комітету та громадськості села Нижня Білка

від 22 червня 2020 року

Присутні -12 педпрацівники

                 -10 батьківський комітет

                 -46 батьки

                 -2 депутати сільської ради

 

                                                                Порядок денний

1.Звіт директора школи перед трудовим колективом та громадськістю села. Доповідач Ривак Г.І.

2.Оцінка роботи .

 

Слухали:

                 1.Звіт директора школи Ривак Г.І. перед трудовим колективом та громадськістю села.

 

Директор школи Ривак Г.І. дала аналіз своєї роботи за 2019-2020 навчальний рік.

Питання , на яких акцентувалася увага:

1.Виконання завдань, поставлених перед школою на 2019-2020 н.р.

2.Характеристика кадрових питань, виконання посадових обовязків.

3.Оцінка роботи предметних методоб’єднань.

4.Атестація педкадрів та курсова перепідготовка.

5.Результати ДПА 4 та 9 класів.

6.Позитивні та негативні сторони роботи колективу.

7.Мікроклімат в колективі.

8.Характеристика виховної роботи. Оцінка діяльності заступника НВР.

9.Використання бюджетних та позабюджетних коштів.

10.Стратегія розвитку освіти в школі на наступний рік.

 

Виступили:

               Войтович Г.М. – голова профспілкового комітету школи. Відмітила роботу директора з

                питань зміцнення мікроклімату в колективі. Її  діяльність направлена на зміцнення мате-

               ріально-технічної бази школи, турбота про кожного працівника закладу. Принциповість

                і виваженість дає можливість втілювати в практику школи Закони України в системі освіти.

              Запропонувала оцінити роботу директора задовільно.

                2.Лех Н.М. – вчитель біології та відповідальна за охорону праці. Зосередила увагу на робо-

                ті директора з питань охорони праці та життєдіяльності. Це питання являється одним із го-

               ловних.  Завжди в полі зору стан санітарії, гігієни та охорони праці. Підтримала пропозицію

               вважати роботу директора школи задовільною.

               3.Білецька І.М. вчитель початкових класів. Зупинилася на питанні підтримки вчителів- но-

                ваторів та молодих вчителів. При її умілому керівництві , її досвіді, учителям хочеться

                працювати ще краще. Роботу вважати задовільною.

 

    Потім відбулося таємне голосування щодо роботи директора школи за відповідний період та звіт роботи гуртка художньої самодіяльності у формі  концерту із залученням батьків під керівництвом вчителя музичного мистецтва Куземського Р.І.

 

Постанов

загальних зборів трудового колективу школи

Заслухавши та обговоривши звіт директора  школи за 2019-2020 н.р. збори постановили:

1.Роботу директора Ривак Г.І. визнати задовільною.

2.Всю освітню , організаторську та суспільно-громадську діяльність направити на виконання пріоритетних завдань у 2020-2021 н.р.

3.Розробити відповідні заходи на їх виконання.

Голова зборів                       Мельник Н.Г.

Секретар                                Бень.О.

Немає коментарів:

Дописати коментар